Płyty gumowe

Towar wyłącznie na zamówienie

Zamów przez mail: artsil@op.pl lub zadzwoń: 505-036-037

W swojej ofercie posiadamy Płyty gumowe EPDM, SBR, NBR.
Aby poznać cenę - proszę skontaktować się z nami.

Ilość (m)

Płyty EPDM i SBR

 

Wyroby gumowe produkowane w różnej postaci mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też wykorzystywane są w wielu branżach. Wyroby gumowe wykonane z tworzyw sztucznych mogą uzupełniać lub całkowicie zastępować produkty stworzone z metalu, drewna czy kamienia. Ponadto mogą również uzupełniać produkty stworzone z naturalnych materiałów. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność i trwałość.

Niezwykle funkcjonalnym materiałem są płyty EPDM, które znaleźć można, między innymi we wszelkich konstrukcjach podłoża, gdzie priorytetem jest bezpieczna, elastyczna nawierzchnia, połączona z właściwościami amortyzacyjnymi.

Płyty gumowe wykorzystywane są jako nawierzchnia wszelkich obiektów rekreacyjnych i sportowych, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoką wygodę użytkowania. Kauczukowe, elastyczne nawierzchnie łączą w sobie wszystkie zalety tworzywa SBR i EPDM. W zależności od przeznaczenia płyt i zastosowanej technologii produkcji, płyty posiadają cechy:

  • amortyzacyjne, niezbędne w miejscach wymagających odpowiednich właściwości upadkowych, czyli takich jak place zabaw, strefy przy trampolinach, strefy fitness;
  • stabilizujące, są to płyty o podwyższonej gęstości i odpowiednio opracowanej mieszance, która gwarantuje stabilność na przykład strefy pod basenami;
  • zabezpieczające, w tym posadzki przed uszkodzeniami, są to płyty stosowane na siłowniach, salach fitness, a także wykorzystywane jako podłoże tarasu, czy boksów dla koni.

Wysokiej jakości płyty EPDM, SBR to produkty odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego swoje zastosowanie mają zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Struktura tworzywa sprawia, że jest to najtrwalszy z dostępnych rodzajów podłoża, przeznaczony do stref bezpiecznych. Dodatkowo możliwość tworzenia dowolnych wzorów w bogatej kolorystyce to jeden z atutów elastycznych nawierzchni.

 

Płyty gumowe NBR

 

Dzięki swoim niepodważalnym cechom oraz właściwościom fizykochemicznym płyty wykonane z kauczuku NBR znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle związanym z produkcją części dla motoryzacji, maszynowym, chemicznym, petrochemicznym oraz w wielu innych gałęziach przemysłu, gdzie odporność tego materiału i jego cechy mają kluczowe znaczenie. Płyty olejoodporne mogą być stosowane w zakresie temperatur od -40 do + 70°C.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów gumowych, oprócz płyt gumowych posiadamy wysokiej jakości sznury i węże silikonowe oraz uszczelki silikonowe. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny świadczonych usług jaki i oferowanych produktów, które znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, jednocześnie serdecznie zachęcamy do dokonywania zakupów on-line.

Specyficzne kody

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password