Wyroby gumowe


Czym są i gdzie można znaleźć wyroby gumowe?


Guma to elastomer, który powstaje w procesie wulkanizacji. Nie jest ona odporna na wysoką temperaturę, w zależności od rodzaju, może nie przepuszczać wody oraz gazów. Dzięki zawartości kauczuku jest ona bardzo elastyczna. Wyroby gumowe możemy znaleźć bardzo blisko nas. Są to między innymi dętki, opony, wszelkiego rodzaju uszczelki, elastyczne przewody, płyty gumowe czy też specjalistyczne taśmy przenośnikowe. Często guma jest łączona z innymi materiałami w celu otrzymania specjalistycznych kompozytów. Znajduje swoje zastosowanie w przemyśle oraz w środowisku domowym jako specjalistyczne płyty, które mają indywidualne właściwości. Nasze wyroby gumowe to najwyższa klasa trwałości, jakości i pracy. 

W naszym sklepie znajdziesz wyroby z gumy SBR, NBR i EPDM o twardości 60ShA +/-5 ShA.


Producent wyrobów gumowych – poznaj naszą ofertę


Jesteśmy producentem wysokiej jakości wyrobów z gumy. W naszej ofercie znajdziesz między innym sznury gumowe, węże gumowe czy płyty gumowe SBR, EPDM i NBR. Wszystkie z naszych produktów wyróżniają się trwałością i wytrzymałością na czynniki zewnętrzne.
Przez lata działania udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów. Nasze wyroby gumowe stosowane są między innymi w branży produkcyjnej, w tym w przemyśle spożywczym, piekarniczym i cukierniczym. Nasz zakład wyróżnia doświadczenie, a dzięki zaangażowaniu w pracę, możemy spełniać wymagania firm z różnych branż. Oferujemy także atrakcyjne ceny naszych wyrobów gumowych oraz zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktów.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password