Wyroby silikonowe

Wyroby silikonowe i ich specjalistyczne właściwości

Silikony to specjalistyczne polimery, które są stworzone by służyć nam w środowisku gospodarstwa domowego. Materiał jest niepalny, odporny chemicznie, odporny na promieniowanie. Dostępne u nas wyroby to najwyższa klasa trwałości, która sprawdzi Ci się przez długi okres! Jakie wyroby silikonowe u nas znajdziesz?


Węże silikonowe - do czego możemy je użyć?

W naszej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju wyroby silikonowe, w tym między innymi silikonowe rurki, sznury i węże silikonowe. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów silikonowych i artykułów gumowych. Nasze wyroby gumowe i silikonowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Węże silikonowe ze względu na posiadane właściwości fizykochemiczne oraz odporność temperaturową w zakresie od -50°C ÷ +230°C, mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych, w tym energetycznej,  budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej, czy też spożywczej, gdzie mogą być stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością i wodą pitną. W branży spożywczej węże silikonowe posiadające odpowiednie atesty, najczęściej wykorzystywane są do transportu różnego rodzaju płynnych produktów, na przykład wody, mleka czy soków.

Ze względu na wszechstronne zastosowanie węży silikonowych w wielu gałęziach przemysłu, ich właściwości można dostosować do konkretnych warunków użytkowania i oczekiwań Klientów. Właściwości fizykochemiczne wyrobów silikonowych zależą od ich składu, a w zależności od materiału oraz wzmocnienia mogą być one kolorowe, przezroczyste lub półprzezroczyste.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password