Profile gumowe

Kilka faktów o naszych profilach gumowych!

Profile gumowe to specjalistyczne uszczelki, które mają różne przekroje wewnętrzne. Są one produkowane według indywidualnych wzorów. Wykonane są z kauczuku syntetycznego, który poddany został wulkanizacji. W zależności od rodzajów profile gumowe mogą wykazywać odporność na dane substancje. Są to między innymi oleje, smary, paliwa, kwasy lub zasady. Dzięki ich popularności na rynku i uniwersalności stały się bardzo często wybieranym materiałem do remontów. Dostępne u nas produkty to najwyższa klasa jakości i trwałości. Wybierz nasze profile, a na pewno się nie zawiedziesz!

Zazwyczaj mają one formę okrągłych, kwadratowych lub prostokątnych pasków. Dzięki ich uniwersalności możemy za pomocą profili gumowych wypełniać przestrzenie, uszczelniać je oraz amortyzować. Są bardzo elastyczne, więc sprawdzą się w miejscach trudno dostępnych, w których inne materiały się nie sprawdzą.


Węże gumowe

Są to bardzo wytrzymałe przewody, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w środowisku gospodarstwa domowego, jak i w przemyśle. Dzięki swojej dużej wytrzymałości może być stosowany jako przenośnik wody oraz gazów. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password